درباره ما

about

گروه نرم افزاری رادین با تکیه بر متخصصان و مهندسان حوزه نرم افزار، سخت افزار، الکترونیک و … از سال ۱۳۸۸ شروع به فعالیت کرده و در زمینه ارائه خدمات مشاوره و پیاده سازی نرم افزار های اتوماسیون اداری، ابزار دقیق، مالی و بازرگانی، طراحی وب سایت های داینامیک و استاتیک، طراحی و پیاده سازی سامانه های تحت وب و ویندوز، سیستم های امنیتی و حفاظتی و سامانه های پیام کوتاه و … همواره پیشرو بوده است.

رادین با همفکری جمعی از برنامه نویسان و فعالان IT با هدف  بسط و گسترش نرم افزارهای کاربردی به زبان فارسی و با استفاده از آخرین متدهای برنامه نویسی و طراحی سیستم ، تشکیل گردید و به عنوان یکی از شرکت‌های ارائه دهنده راهکارهای جامع فناوری اطلاعات به شمار می آید. مجموعه ای که طی سال‌های فعالیت خود با بهره‌گیری از متخصصین و کارشناسان و تلفیق آن با دانش روز همواره کوشیده است راهکارهای جامع و موثری را با بالاترین کیفیت و پشتیبانی به کارفرمایان خود عرضه نماید.

رادین با در اختیار داشتن دانش فنی همگام با علم و تکنولوژی روز دنیا و نیز تجربه طولانی در پیاده سازی انواع پروژه های نرم افزاری، آمادگی انجام پروژه های نرم افزاری را دارا می باشد.همچنین با تولید محصولات و نرم افزار تحت وب و همچنین داشتن تیم فنی برای سفارشی سازی محصولات، آماده ارایه خدمات طراحی، بهینه سازی وبسایت و برنامه نویسی تحت وب می باشد.

رسالت ما کمک در افزایش بهره وری سازمانها ، کارخانجات ، بنگاه های اقتصادی ، شرکت ها و فروشگاه های کشور ، از طریق ارائه راه حل های نرم افزاری کسب و کار برای آنها ، ضمن الگوبرداری از شرکتهای موفق و سرآمد دنیا و با استفاده از دستاوردهای نوین دانش فنآوری اطلاعات (IT) و تلفیق مبانی مهندسی صنایع ، نرم افزار و سخت افزار ، به صورت کاملا” کاربردی می باشد.

دامنه خدمات ما از شناخت و ارزیابی سیستماتیک بنگاه های تجاری و شناسایی ’۸(-۸)۷/.,قاط قوت و قابل بهبود آنها تا اجرا و پیاده سازی کامل راه حل های نرم افزاری و یکپارچه سازی سیستم های گسترش یافته است. مجموعه این خدمات به حل مشکلات زیرساختاری سازمانهای تجاری و مدیریت آنها در روابط مشتری می انجامد.
هدف ما جلب اعتماد مشتریان است و در این راستا با نشان دادن انعطاف لازم ، توانایی های خود را با نیازها و اهداف آنها همسو نموده و دانش و تجارب خود را با مشتریان سهیم کرده و سازگاری بسیاری با آنها خواهیم داشت. هدف ما به عنوان شرکتی که دارای مسئولیت اجتماعی است افزایش سودآوری کلیه ذینفعان ، مشتریان ، سهامداران ، کارکنان و مجموعه آحاد کشور ایران می باشد.
باور ما بر این است که یافته ها و دانش ما از وضع موجود صنعت و بازار کشور و بخصوص مدیریت منابع انسانی در صنایع داخلی به عنوان مهمترین رکن مدیریت تغییر ، از کیفیت و کمیتی برخوردار است که لزوم برتری و موفقیت ما را در پیاده سازی اینگونه سیستم ها نسبت به مجریان به نام و موفق خارجی مهیا ساخته ، توجه به کیفیت در هرآنچه که انجام می دهیم ، مشتری مداری و تاکید بر حفظ رابطه ” برنده – برنده ” و تلاش روزافزون و خستگی ناپذیر در جلب و حفظ مشتریان، ارتقا تعهد ، انگیزش و توان تخصصی کارکنان و جلب مشارکت آنها در امور شرکت ، تشویق خلاقیت و نوآوری و استفاده از نیروی انسانی کارآمد در جهت بهره وری فعالیت های شرکت ، در زمره ی ارزش های اساسی ما و مبنای محکمی برای مزیت رقابتی شرکت ما هستند.

2016 طراحی و پیاده‌سازی توسط گروه نرم افزاری رادین