نرم افزارهای سفارشی

گروه نرم افزاری رادین در طول حضور فعالانه در عرصه فناوری اطلاعات کشور و اجرای ده‌ها پروژه موفق در مراکز صنعتی و خدماتی دولتی و خصوصی، به تولید و ارائه نرم افزارهای سفارش مشتری می پردازد. ارائه نرم افزارهای کاربردی منطبق بر فرآیندهای عملیاتی و در راستای اهداف (Application) و استراتژی های تجاری سازمان خط مشی تولید نرم افزارهای این شرکت می باشد.

در همین راستا گروه نرم افزاری رادین در عرصه های مختلف فناوری اطلاعات از جمله اتوماسیون اداری، صنعتی، بازرگانی و مالی با بررسی نیاز مشتری و تحلیل و امکان سنجی پروژه ها، با پیاده سازی نرم افزار سفارش مشتری، نیاز کاربران را در حوزه نرم افزار سنجیده و بهترین راهکار برای تحقق اهداف مشتری را برگزیده و در قالب نرم افزار تحت ویندوز یا تحت وب پیاده سازی میکند.

نرم افزارهای کنترل تولید مبتنی بر بارکد

نیاز سازمان ها به تغییر در روش کسب و کارشان که بنابر لزوم افزایش بهره وری و ورود به بازار تجارت جهانی و همگون شدن با تکنولوژی روز بوجود آمده است ما را بر آن داشته تا با عرضه خدمات مشاوره و محصولات نرم افزاری خود ، کمک موثری در پویا نمودن روش کسب و کار شرکتها ارائه نموده و آنها را قادر سازیم با انعطاف لازم پاسخگوی نیاز های متنوع بازاهای امروز و فردای خود باشند . امروزه سازمانها در راستای تقویت توانایی خود در جمع آوری اطلاعات بازار و تجزیه و تحلیل آن با چالش بزرگی مواجه هستند و می بایست از راهبردهای چند وجهی که در جهت اهدافشان تنظیم شده برای توسعه بازار ، حفظ مشتریان و افزایش کارایی خود استفاده کنند. اجرای این راهبردها که ایجاد کننده ی رنجیره ی ارزشی از تامین کنندگان و مشتریان و مصرف کنندگان نهایی آنها است. مستلزم به کارگیری فن آوری اطلاات (IT) و استفاده از راهبردهای نرم افزاری است.

گـــروه مشاوران رادین تابان پارسه دست در دست مشتریان خود اقدام به شناخت و ارزیابی سازمان مشتری می نماید. گسترده این ارزیابی تحت عناوین راهبردها ، متابع انسانی ، فرایندها و فن آوری زمینه ساز شروع بازنگری راهبردها ، مهندسی مجدد فرایندها و ایجاد تغییرات در نحوه انجام کسب و کار سازمان خواهد شد.

مزایای رقابتی

بکارگیری تکنولوژی بارکد

حذف سیستم گردش کاغذی اطلاعات

ارائه محصولی کاملا” منطبق با خواسته ها و نیاز مشتری

نگرش یکپارچه در طراحی و ایجاد سیستم ها

توجه به سرمایه انسانی به عنوان یکی از ارکان توسعه پایدار در جهان کسب و کار امروز

ایجاد یک رابطه برنده – برنده با مشتری

همکاری با مشاورین متخصص

 

نرم افزارهای مبتنی برRFID

به مجموعه ای از فناوری ها که در آنان برای شناسایی خودکار افراد و اشیاء از امواج رادیویی استفاده می گردد ، RFID گفته می شود. از روش های مختلفی برای شناسایی افراد و اشیاء استفاده می شود. ذخیره شماره سریال منتسب به یک فرد و یا شی درون یک ریزتراشه که به آن یک آنتن متصل شده است، یکی از متداولترین روش های شناسایی خودکار است. RFID با استفاده از ارتباطات مبتنی بر فرکانس های رادیویی امکان شناسایی خودکار، ردیابی و مدیریت اشیاء ، انسان و حیوانات را فراهم می نماید. عملکرد RFID وابسته به دو دستگاه تگ و کدخوان است که جهت برقراری ارتباط بین یکدیگر از امواج رادیویی استفاده می نمایند.

2016 طراحی و پیاده‌سازی توسط گروه نرم افزاری رادین