ابزار دقیق (RFID-Barcode)

ارائه راهکارهای جامع اتوماسیون مبتنی بر بارکد و RFID منطبق بر نیازهای مطرح شده از سوی مشتری، ارائه مشاوره بر اساس تجربیات مشابه کسب شده از جمله فعالیت هایی است که در شرکت رادین انجام می پذیرد که در قسمت های مختلف شرکت های تولیدی، صنعتی، بازرگانی، سازمانها و وزارتخانه ها قابل پیاده سازی می باشد. در اندیشه ما رویکرد کنونی شرکتهای فعال در این زمینه، پاسخگوی نیازهای رو به گسترش صنایع نخواهد بود و تنها با فراتر نگریستن از جنبه های کیفی، تخصص، مهارت و تسلط بر تکنولوژی های مورد استفاده در محیطی بانشاط، دوستانه و متخصص می توان به هدف اصلی خود یعنی جلب رضایت مشتریان نایل آییم.

حوزه های عملکرد شرکت رادین

برنامه نویسی ، طراحی و پیاده سازی نرم افزار های یکپارچه تولید ، ردیابی ، انبار داری ، فروش و حسابداری فروش (اتوماسیون صنعتی) مبتنی بر تکتولوژی بارکد و RFID

ارزیابی و طراحی مجدد ساختار سیستم های اطلاعاتی سازمان (AROIS)

ارزیابی ، طراحی و اجرای سیستمهای مربوط به شبکه ( Indoor & Outdoor )

پیاده سازی سیستم های اتوماسیون صنعتی _ ابزار دقیق (PLC)

تامین کلیه قطعات و تجهیزات مربوط به کلیه پروژه های ذکر شده (Hardware)

تامین انواع مواد مصرفی در طیف وسیع ، در انواع جنس و طرح ( Label & Ribbon )

 

تامین کننده انواع سخت افزارهای صنعتی

مدیریت رادین با توجه به اینکه این شرکت به عنوان یکی از معدود شرکتهای تخصصی شناسایی خودکار و ردیابی مبتنی بر فناوری های بارکد و RFID در کشور محسوب می گردد، اقدام به برنامه ریزی لازم جهت شناسایی راهکار های بهبود به منظور اتخاذ رویکرد های مناسب در راستای تحقق اهداف شرکت در جهت ارتقای سطح رضایتمندی کلیه ذینفعان بالاخص مشتریان شرکت نموده است دراین رابطه با ایجاد و استقرار واحد بازاریابی و فروش تجهیزات مربوطه سعی نموده است، ضمن بهبود و ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان پاسخگوی خواست سهامداران خود مبنی بر منافع مشروع و سود معقول باشد.

واحد فروش با در اختیار داشتن کارشناسان متخصص و مسلط در زمینه های مختلف سیستم های شناسایی خودکار و آشنایی کامل با نیازهای صنایع مختلف تولیدی، صنعتی و بازرگانی، مشاوره و ارائه اطلاعات مورد نیاز به مجموعه ها را در سر لوحه کار خود قرار داده است. لذا چندین پروژه مطرح مرتبط از جمله فعالیت های رادین در این خصوص می باشد.

در همین راستا شرکت رادین تابان پارسه جهت تامین تجهیزات مورد نیاز، ضمن اخذ نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات تخصصی بارکد، و RFID برای محصولات زیر را نیز با تجربه چندین ساله در اجرای پروژه های مختلف مبتنی بر فناوری های بارکد و RFID ، ارائه می نماید.

تجهیزات بارکد

دیتالاجیک (Data Logic)

تجهیزات RFID

مارک تریس (MARKTRACE)

WORLD BRIDGE ELECTRONICS (WBE)

چابگرهای بارکد

تی.اس.سی(TSC)

زبرا (Zebra)

فیش پرینتر

سامسونگ Bixilon

2016 طراحی و پیاده‌سازی توسط گروه نرم افزاری رادین